Henkilöt

Toimitusjohtaja, DI Jouni Walden
Puh. 010 8300 201
GSM 050 5737 007
Email: jouni.walden@tikirak.fi

Projekti-insinööri, DI Lassi Hinkka
Puh. 010 8300 204
GSM 041 505 8778
Email: lassi.hinkka@tikirak.fi

Rakennusmestari Janne Kivinen
Puh. 010 8300 206
GSM 040 737 4001
Email: janne.kivinen@tikirak.fi

Rakennusmestari AMK Eero Helkkula
Puh. 010 8300 215
GSM 045 239 0966
Email: eero.helkkula@tikirak.fi

Konttoripäällikkö Saija Niemi
Puh. 010 8300 200
Email: saija.niemi@tikirak.fi

Tekninen johtaja Matti Raisio
Puh. 010 8300 202
GSM 0400 231 653
Email: matti.raisio@tikirak.fi

Rakennuspäällikkö, RI Tero Rämö
Puh. 010 8300 203
GSM 0400 841 570
Email: tero.ramo@tikirak.fi

Rakennusinsinööri Topi Veijalainen
Puh. 010 8300 205
GSM 040 838 5714
Email: topi.veijalainen@tikirak.fi

Rakennusmestari Jaakko Ahvenvaara
Puh. 010 8300 213
GSM 050 302 6444
Email: jaakko.ahvenvaara@tikirak.fi

Rakennusmestari Jukka-Pekka Inna
GSM 040 822 5105
Email: jukka-pekka.inna@tikirak.fi
 

Osto- ja myyntireskontra Tiina Grönholm
Puh. 010 8300 200
Email: tiina.gronholm@tikirak.fi

Hallituksen puheenjohtaja Markku Tiilikainen
Puh. 010 8300 210
GSM 0400 232 022
Email: markku.tiilikainen@tikirak.fi